Зв'язок з нами

Світовий банк надасть Україні масштабну допомогу для COVID-вакцинації

Світовий банк надасть Україні масштабну допомогу для COVID-вакцинації

Світовий банк надасть Україні масштабну допомогу для COVID-вакцинації

Всесвітній банк (ВБ) в рамках глобальної ініціативи COVAX затвердив для України позику на суму 90 мільйонів євро для нового проекту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні». Нова програма передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров’я на вакцинацію 10 мільйонів громадян.

«СБ затвердив новий проект на суму EUR90 млн, спрямований на зміцнення сектора охорони здоров’я для реагування на пандемію COVID-19. Проект «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні» підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить можливість сектора охорони здоров’я України в запобіганні, виявленні та реагуванні на наслідки пандемії», – зазначено в повідомленні Світового банку, пише «Інтерфакс-Україна».

Новий проект допоможе не тільки в закупівлі вакцин, а й у поліпшенні інфраструктури для їх зберігання і логістики.

«Сюди входить надання послуг, відшкодування витрат на вакцинацію, розширення можливостей для тестування, посилення IT-системи, проведення кампанії з підвищення обізнаності населення про вакцинацію», – вказали в ВБ.

Регіональний директор ВБ у справах Східної Європи Аруп Банерджі зазначив, що проект повинен прискорити темпи вакцинації зі збереженням фокусу на ризикових групах населення.

За даними Національного банку України, в квітні міжнародні активи України збільшилися на 3,6% і на 1 травня склали 28 млрд доларів. На зростання активів вплинули валютні надходження на користь уряду і переоцінка фінансових інструментів.

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) в ніч на четвер затвердила проект вартістю $ 200 млн, спрямований на надання підтримки уряду України щодо поліпшення ефективності, якості і прозорості системи вищої освіти.

Більше 30 найбільших європейських банків об’єдналися навколо створення платіжної системи, яка повинна стати конкурентом Mastercard, Visa, PayPal і Apple.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня