Зв'язок з нами

COVID-19

Світовий банк допоможе Україні закупити вакцини від коронавіруса

Світовий банк допоможе Україні закупити вакцини від коронавіруса

Світовий банк допоможе Україні закупити вакцини від коронавіруса

Світовий банк виділить Україні майже 2,5 млрд грн на закупівлю вакцин від коронавируса.

Кошти видяліть у рамках проекту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинацію в Україні». Відповідні переговори проводяться між радою виконавчих директорів Світового банку та урядом України з грудня 2020 року, повідомила під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

За її словами, в рамках підготовки проекту буде врахована впроваджена стратегія проведення вакцинації.

Вона також прокоментувала рішення Кабміну передати закупівлі вакцин від COVID-19 для України британському закупівельному агентству Crown Agents, заявивши, що ця організація зможе вчасно закупити ліки.

При цьому вона підкреслила, що українське держпідприємство «Медичні закупівлі України» не змогло б здійснити ці закупівлі з певних причин.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Світовий банк спільно з Міністерством охорони здоров’я України повідомили про підготовку проекту із закупівлі вакцин від COVID-19 і нового медобладнання. На ці цілі планують виділити близько $100 мільйонів.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав технічні документи з глобальним механізмом COVAX. В рамках цього механізму Україна отримає 8 мільйонів доз вакцин від коронавірусу, яких вистачить на 4 мільйони населення.

Більше десятка країн ЄС звернулися до Європейської комісії з проханням допомогти країнам Східного партнерства в отриманні вакцини від коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня