Зв'язок з нами

ГРОШІ

Суд задовольнив мільярдний позов НБУ до підприємства Жеваго

Суд задовольнив мільярдний позов НБУ до підприємства Жеваго

Суд задовольнив мільярдний позов НБУ до підприємства Жеваго

Північний апеляційний господарський суд у рамках справи про банкрутство ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод», який пов’язують з Костянтином Жеваго, визнав вимоги низки кредиторів, в т.ч. вимоги Національного банку України на 4,15 млрд грн як забезпечені заставою майна боржника.

Як пише Finbalance, завод був майновим поручителем банку «Фінанси і кредит» перед Нацбанком за кредитами рефінансування.

Відзначимо, 1 грудня 2020 року суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу заводу на рішення, яким було задоволено позов НБУ про стягнення з ПАТ нерухомості. Йдеться про нежитлові будівлі загальною площею 43 440,9 квадратних метрів і рухоме майно, що є власністю заводу.

Раніше Верховний Суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій (справа №910/21578/16) і відмовив у задоволенні касаційної скарги АТ «Київмедпрепарат», що належить Костянтину Жеваго. Позов НБУ про погашення боргу банку «Фінанси і кредит» з рефінансування і стягнення на предмет іпотеки декількох об’єктів в центрі Києва було задоволено.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня