Зв'язок з нами

ГРОШІ

Суд у Франції виправдав популістку Ле Пен у справі щодо мови ненависті

Суд у Франції виправдав популістку Ле Пен у справі щодо мови ненависті

Суд у Франції виправдав популістку Ле Пен у справі щодо мови ненависті

Французький суд виправдав лідерку ультраправих Марін Ле Пен та її колегу по партії у справі про порушення законів про мову ворожнечі шляхом публікації в Twitter трьох зображень сцен жорстокості з боку «Ісламської держави».

Суд у Нантері у Парижі встановив, що, хоча фотографії були жорстокими, вони підпадають під вираження політичного протесту та права на свободу слова, повідомляє BBC.

Марін Ле Пен від початку засудила процес як політично вмотивований.

Адвокат Ле Пен Родольф Босселут після рішення суду заявив про велику перемогу, оскільки «свобода вираження поглядів була повністю визнана для політика вищого рангу».

Судовий процес, який розпочався в лютому, бере свій початок із публікацій Ле Пен і її колегою Жільбером Коллардом у соцмережах моторошних фотографій вбивств «Ісламської держави».

На одному з фото можна побачити тіло американського журналіста Джеймса Фоулі, викраденого та вбитого в Сирії під час репортажу про громадянську війну в країні для агентства AFP та американської медіа-компанії GlobalPost. На другому фото є зображення вбитого йорданського пілота, на третьому – сирійського солдата, якого переїхав танк.

Марін Ле Пен розглядають як головну суперницю чинного президента Еммануеля Макрона на майбутніх виборах.

Читайте також:

У 2019 році лідер французької правої політичної сили «Національний фронт» Марін ле Пен прокоментувала кредит від російського банку та дружбу з президентом РФ Володимиром Путіним. Вона заявила, що гроші довелось брати у Росії, бо французькі банки не хотіли видавати кредит.

Нагадаємо, у 2017 році банки Франції відмовилися обслуговувати Ле Пен та її партію. Вони закрили рахунки політсили, а також її особистий рахунок. Раніше того ж року Марін ле Пен поїхала на офіційну зустріч з російським президентом Володимиром Путіним, яка відбулась у Кремлі.

Раніше парламент Франції позбавив Марін Ле Пен депутатської недоторканності. А партія Ле Пен з труднощами пройшла до другого туру парламентських виборів у Франції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня