Зв'язок з нами

СВІТ

Суд Праги ув’язнив на 20 років громадянина Чехії, який воював проти України

Суд Праги ув'язнив на 20 років громадянина Чехії, який воював проти України

Суд Праги ув’язнив на 20 років громадянина Чехії, який воював проти України

Міський суд Праги визнав винним у тероризмі громадянина Чехії Мартіна Кантора. Він у якості диверсанта воював на Донбасі  у складі бойовиків так званої «ЛНР».

Як повідомляє Novinky, суд визнав 32-річного Мартіна Кантора винним за звинуваченнями у скоєнні терористичного акту та участі в терористичній групі. Заочно бойовику присудили 20 років ув’язнення, оскільки він не повернувся з України до Чехії і його місцезнаходження невідоме. Встановлено, що у 2015 році Кантор вилетів з Праги через Ростов-на-Дону на Донбас, там пройшов підготовку і став снайпером терористів. Брав участь в бойових діях, у складі розвідувально-диверсійної групи, особисто встановлював міни в районі лінії розмежування. Є ймовірність, що чеський терорист вже загинув – один з його знайомих на суді розповів, що підтримував контакт із Кантором до 2016 року, а потім прийшов лист із повідомленням, що він мертвий, але підтвердити це не вдалося.

Раніше обласний суд Устецького краю Чехії заочно засудив до 15 років ув’язнення громадянина Чеської Республіки за участь у теракті, а саме війні на сході України на боці терористів «ДНР».Як повідомлялося, у Чехії ліквідували так зване «консульство ДНР».

Генеральний прокурор Республіки Молдова Едуард Харунжен повідомив, що на території країни до тюремного ув’язнення засуджено вісьмох громадян, які воювали на боці бойовиків терористичних псевдореспублік на Донбасі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня