Зв'язок з нами

COVID-19

Степанов назвав найкращий спосіб стримати COVID-19 в Україні

Степанов назвав найкращий спосіб стримати COVID-19 в Україні

Степанов назвав найкращий спосіб стримати COVID-19 в Україні

Глава МОЗ Максим Степанов вважає, що стрімке поширення коронавірусу в Україні можна зупинити, запровадивши жорсткий карантин мінімум на три тижні. Однак наша економіка та громадяни навряд витримають такий локдаун.

«З епідеміологічної точки зору, з точки зору розриву ланцюга передачі хвороби найкращий спосіб – це на три тижні мінімум запровадити локдаун. Адже це максимальний термін інкубаційного періоду вірусу. Але чи витримає наша економіка? Чи витримають наші громадяни такий локдаун? Саме тому ми знаходимо цей баланс. Саме тому ми знайшли адаптивний карантин», – заявив міністр охорони здоров’я у інтерв’ю DW.

У Міністерстві охорони здоров’я не виключають введення в Україні карантину «вихідного дня», щоб розірвати ланцюг передачі хвороби. А також там планують розробити новий законопроект, за яким українців штрафуватимуть на місці в разі їзди в транспорті без захисних масок.

Станом на 7 листопада в Україні підтвердили 10 746 нових випадків коронавірусу за добу, що є найбільшим показником з початку пандемії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня