Зв'язок з нами

COVID-19

Старт вакцинації відкладається, глава МОЗ назвав нову дату

Старт вакцинації відкладається, глава МОЗ назвав нову дату

Старт вакцинації відкладається, глава МОЗ назвав нову дату

Вакцинацію від коронавірусу в Україні можуть розпочати лише на наступному тижні.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на онлайн-конференції американо-української ділової ради. Чиновник пояснив, що виникли певні складнощі.

«Ми очікували вакцину вже в середині лютого. Ми розраховували, що почнемо вакцинацію (з 15 лютого – ред.), виходячи з підписаних документів… Але виникли труднощі логістичного та бюрократичного характеру. Я можу впевнено заявити, що ми почнемо вакцинацію в лютому, але, швидше за все, це буде кінець цього тижня або початок наступного», – сказав він.

Нагадаємо, на ранковому брифінгу 16 лютого глава МОЗу запевняв, що вакцинація розпочнеться на поточному тижні, а «технічні проблеми», які виникли з постачанням вакцини від коронавірусу в Україну, будуть вирішені за декілька днів.

Раніше повідомлялося, що 15 лютого Україна отримає перші поставки вакцини від коронавірусу. Одразу після цього почнеться масова імунізація населення.

Влада має намір охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше половину населення України протягом цього і на початку 2022 року. Зеленський підтримує введення обов’язкової вакцинації для деяких категорій осіб.

МОЗ схвалило рекомендації щодо особливостей вакцинації проти коронавірусу різних категорій пацієнтів, серед яких вагітні, хворі та перехворілі на ковід і ті, хто має певні алергічні реакції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня