Зв'язок з нами

COVID-19

Стало відомо, скільки ще триватиме локдаун у Києві

Стало відомо, скільки ще триватиме локдаун у Києві

Стало відомо, скільки ще триватиме локдаун у Києві

У Києві планують продовжити жорсткий локдаун у зв’язку з високою захворюваністю на COVID-19.

Про це повідомляє видання «Букви» з посиланням на джерела в КМДА.

Згідно з отриманими даними, на даний момент готується відповідне розпорядження київського міського голови Віталія Кличка.

Продовжити дію обмежень планують до 10 травня 2021 року. Суворі карантинні заходи повинні зменшити кількість нових заражень.

Раніше в столиці почали діяти такі обмеження:

  • закриті всі школи і дитячі сади;
  • весь громадський транспорт – і наземний, і метро – працює за спеціальними перепустками пасажирів (виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури)
  • керівники установ, підприємств повинні відправити співробітників на віддалену роботу або, кому можливо, надати відпустки;
  • заклади громадського харчування можуть працювати тільки на винос або доставку (вони повинні так були працювати ще з 20 березня)
  • продуктові ярмарки припинили роботу з 1 квітня

Раніше повідомлялося, що місцева влада спостерігає за динамікою захворювання COVID-19 в місті, запевнив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Департамент освіти Київської міської держадміністрації пропонує столичним школам переглянути навчальні програми для одинадцятикласників. Випускники можуть закінчити навчальний рік вже в цьому місяці в зв’язку з підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання.

Обмеження в роботі транспорту в Києві – це єдиний спосіб перервати ланцюжок поширення коронавируса. Міська влада Києва спеціально ввели локдаун і обмеження в транспорті. Це було зроблено для того, щоб запобігти поширенню коронавируса.

Депутати Київради обурені тією кількістю вакцини, виділеної МОЗ на столицю, і планують звернутися до Кабміну і ВР за дозволом на пряму закупівлю препаратів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня