Зв'язок з нами

СВІТ

Стало відомо, коли COVAX розпочне поставки перших партій вакцини

Стало відомо, коли COVAX розпочне поставки перших партій вакцини

Стало відомо, коли COVAX розпочне поставки перших партій вакцини

Основна маса поставок першої хвилі вакцини за механізмом COVAX буде у березні, але деякі країни отримають її вже у кінці лютого. Серед них можливо буде й Україна.

Як пише The Guardian, на такі терміни розраховує Всесвітня організація охорони здоров’я після схвалення вакцини AstraZeneca. Очікується, що основна частина першого раунду поставок відбудеться в березні, а деякі ранні поставки будуть в кінці лютого. Остаточний список країн, які отримають вакцину в першу чергу, з’явиться на наступному тижні. Всього планується, що 145 країн-учасниць COVAX отримають до середини 2021 вакцину для імунізації 3,3% населення.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов розповів, що в першому півріччі цього року Україна отримає 8 млн доз вакцин через механізм COVAX. Йшлося, зокрема, про препарати AstraZeneca, Novavax, Pfizer і Moderna.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідала продовольчий ринок в китайському місті Ухань в рамках місії по дослідженню походження коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня