Зв'язок з нами

СВІТ

США заявили про готовність до переговорів щодо «ядерної угоди» з Іраном

США заявили про готовність до переговорів щодо «ядерної угоди» з Іраном

США заявили про готовність до переговорів щодо «ядерної угоди» з Іраном

У Відні 6 квітня пройдуть багатосторонні переговори в рамках процесу відновлення «ядерної угоди» 2015 року, між Іраном і провідними світовими державами (США, Великою Британією, Францією, Німеччиною, Росією і Китаєм).

Офіційний представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що переговори в Відні будуть побудовані на основі робочих груп, які ЄС збирається сформувати з іншими учасниками угоди, включаючи Іран, повідомляє «Голос Америки».

«Ми не очікуємо негайного прориву, оскільки попереду нас чекають важкі обговорення. Але ми вважаємо, що це необхідний крок вперед», – сказав Прайс в заяві, додавши, що Вашингтон готовий до проведення прямих переговорів безпосередньо з Тегераном.

Читайте також:

Євросоюз серйозно стурбований тим, що Іран приступив до збагачення урану на рівні 20 відсотків. Дії Ірану суперечать умовам ядерної угоди 2015 року.

Про те, що Іран запустив процес збагачення урану на рівні 20 відсотків, повідомив 4 січня офіційний представник Тегерана Алі Рабії.

Велика Британія, Франція і Німеччина попередили Тегеран, що в разі подальшого порушення чинної ядерної угоди, країни ЄС залишать угоду.

У серпні 2020 року Іран погодився допустити експертів МАГАТЕ до двох об’єктів на своїй території для перевірки їхньої можливої ядерної діяльності.

Новообраний президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати готові повернутися до ядерної угоди і скасувати санкції, якщо Іран буде її дотримуватися.

22 січня, набув чинності Міжнародний договір про заборону ядерної зброї (ДЗЯО).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня