Зв'язок з нами

СВІТ

США розмістили в Румунії ударні безпілотники

США розмістили в Румунії ударні безпілотники

США розмістили в Румунії ударні безпілотники

Безпілотник MQ-9 Reaper може бути озброєний широким спектром ракет або бомб з лазерним наведенням.

США розмістили на румунській базі Кимпія-Турзій ударні безпілотники MQ-9 Reaper та близько 90 військових, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Mediafax.ro.

Як повідомляється, американські військові будуть виконувати розвідувальні, спостережні та дослідницькі місії на підтримку операцій НАТО, а ВПС Румунії надаватиме технічну, оперативну та матеріально-технічну підтримку, необхідну для виконання місій.

Співпраця між Сполученими Штатами Америки та Румунією сприяє зміцненню спроможності колективної оборони та підвищенню регіональної безпеки, зазначили в Міноборони Румунії.

За даними видання, безпілотник MQ-9 Reaper, який був нещодавно використаний для вбивства іранського генерала Кассема Сулеймані, управляється з землі екіпажем з двох операторів, має тривалість дії 14 годин, максимальну швидкість до 500 кілометрів на годину і дальність дії 1850 кілометрів. Він має два радари, один з яких спеціалізується на морському середовищі та може бути озброєний широким спектром ракет або бомб з лазерним наведенням. Наприклад, він може шукати й атакувати наземні цілі за допомогою до 14 керованих ракет AGM-114 Hellfire повітря-земля.

Читайте також:

Сполучені Штати передумали виводити авіаносець USS Nimitz з Перської затоки через нещодавні погрози з боку Ірану.

Міністр оборони України Андрій Таран підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

У 2020 році в рамках оборонного замовлення ЗСУ отримали партію військових безпілотників «Фурія» українського виробництва. Їх вже позитивно оцінили артилеристи на передовій.

Українські військові моряки пройдуть у США 10-тижневий курс навчання керуванням катерами «Айленд», які незабаром поповнять склад українського флоту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня