Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

США припинили практику держгарантій для України

США припинили практику держгарантій для України

Фото: AP Україні не варто сподіватися на держгарантії США

Напередодні міністр фінансів України заговорив про можливість отримання держгарантій США за єврооблігаціями України, але американці таку ймовірність відкидають.

У США вивчають нові способи фінансової допомоги Україні, але від кредитів під держгарантії поки відмовилися. Про це заявила економічна радниця посольства США в Україні Меган Боулдін в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

“Нова адміністрація вивчає багато способів, як може розширити підтримку Україні, але Сполучені Штати не пропонують такого виду гарантії вже кілька років”, – сказала вона.

Боулдін зазначила, що в України є доступ до значних обсягів недорогого фінансування шляхом угод з МВФ, Світовим банком та ЄС.

“Щоб отримувати це фінансування, Україні потрібно буде продовжувати ті реформи, які ми обговорювали щодо антикорупційних установ, судової влади, енергетичного сектора, земельної реформи, бюджету і центрального банку”, – наголосила вона.

Напередодні міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що початок роботи нової адміністрації Білого дому дає можливість підняти питання про виділення США в 2021 році нових гарантій за єврооблігаціями України на $1 млрд, що дозволить рефінансувати подібний випуск єврооблігацій 2016 року.

Як відомо, Україна давно не отримувала кредитів за програмою МВФ, і у фонді не беруться назвати терміни відновлення фінансування.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня