Зв'язок з нами

COVID-19

США побоюються, що цифровий юань стане загрозою для долара

США побоюються, що цифровий юань стане загрозою для долара

США побоюються, що цифровий юань стане загрозою для долара

Чиновники стурбовані тим, що Китай спробує «позбавити долар ролі основної резервної валюти в світі».

Адміністрація президента США Джо Байдена активізувала зусилля, щоб зрозуміти ймовірні наслідки від впровадження цифрового юаня в Китаї, повідомляє Bloomberg.

За інформацією агентства, деякі чиновники стурбовані тим, що Китай спробує «позбавити долар ролі основної резервної валюти у світі».

Команду Байдена цікавить, чи можливо використовувати цифровий юань для обходу санкцій. Також Вашингтон цікавиться можливістю створення цифрового долара. Поки США не мають наміру вживати будь-яких заходів «для протидії загрозам з боку цифрової валюти Китаю».

Цифрова валюта Китаю: що відомо

Народний банк Китаю розробляє цифрову валюту, яка, як очікується, буде працювати аналогічно транзакціям через чинні платіжні додатки. Валюта буде контролюватися владою.

КНР проводить закрите тестування цифрового юаня в декількох містах з серпня 2020 року.

У лютому 2021 року повідомлялося, що влада роздасть городянам близько $1,5 млн в рамках експерименту з використання цифрової валюти.

Читайте також:

У грудні Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

У лютому 2020 року Яків Смолій, який очолював НБУ, заявив, що Національний банк України (НБУ) продовжує досліджувати можливість випуску е-гривні і після завершення пілотного проекту.

У лютому 2021 року повідомлялося, що Національний банк України продовжує вивчати можливість випуску власної цифрової валюти – е-гривні. Центробанк досліджує її можливі сфери використання і потенційний попит на е-гривню.

У квітні НБУ продовжив перехідний період для врегулювання питань, пов’язаних з випуском електронної гривні до 15 червня нинішнього року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня