Зв'язок з нами

СВІТ

США планують допомогти біднішим країнам із COVID-вакцинацією

США планують допомогти біднішим країнам із COVID-вакцинацією

США планують допомогти біднішим країнам із COVID-вакцинацією

Президент США Джо Байден хоче надати 4 мільярди доларів на програму вакцинації для більш бідних країн.

Як повідомляють західні ЗМІ з посиланням на власні джерела, Білий дім планує анонсувати свої наміри під час зустрічі «Групи семи» на віртуальному саміті й хоче спонукати інші країни на аналогічні кроки, пише «Радіо Свобода».

США мають намір одразу надати 2 мільярди доларів для міжнародної програми COVAX, яка намагається забезпечити чесне постачання вакцин у всьому світі, розповів неназваний чільний американський посадовець. Ще 2 мільярди доларів Вашингтон має надати впродовж наступних двох років, коли інші країни виконають свої обіцянки.

Читайте також:

Як показали антитіла, витягнуті з крові людей, які отримали вакцину BioNTech/Pfizer, ця вакцина в 10 разів менш ефективна проти вірусу з мутацією E484K.

Раніше компанія Moderna заявила, що її вакцина від коронавірусу захищає від нових, більш заразних штамів вірусу, виявлених у Великій Британії і Південній Африці.

Перший випадок зараження британським штамом SARS-CoV-2 виявили у мешканки Вільнюса. При чому виявилось, що мутований вірус проник в країну ще у грудні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня