Зв'язок з нами

СВІТ

США підготували нові санкції проти будівництва «Північного потоку-2»

США підготували нові санкції проти будівництва «Північного потоку-2»

США підготували нові санкції проти будівництва «Північного потоку-2»

Влада Сполучених Штатів Америки опублікує доповідь про нові додаткові санкції відносно російського газопроводу «Північний потік-2». Доповідь буде представлено вже в п’ятницю, 19 лютого.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на інформовані джерела, очікується, що нові санкції торкнуться невеликої кількості пов’язаних із Росією організацій. При цьому США мають намір утриматися від введення санкцій проти німецьких підприємств, пов’язаних із газопроводом.

Джерела пояснили таке прагнення бажанням американської адміністрації зупинити будівництво «Північного потоку-2», не викликаючи антагонізму у Німеччині.

Нещодавно США почали переговори з Німеччиною з приводу будівництва газопроводу «Північний потік-2». Сторони обговорюють список компаній, проти яких можуть ввести санкції.

Раніше у Держдепі США пообіцяли ввести нові санкції проти газопроводу «Північний потік-2». В адміністрації наполягають, що проект загрожує енергетичній безпеці Євросоюзу. А сенатори Джим Ріш від Республіканської партії і Джинн Шейхін від Демократичної закликали президента США Джо Байдена застосувати анонсовані в січні санкції проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня