Зв'язок з нами

ГРОШІ

США обкладатимуть європейські товари новим митом

США обкладатимуть європейські товари новим митом

США обкладатимуть європейські товари новим митом

Сполучені Штати Америки (США) ввели нові мита на деякі товари з Франції та Німеччини. Підвищення тарифів торкнулося запчастин для авіапромисловості і алкогольних напоїв, нововведення почнуть діяти сьогодні, 12 січня.

Про це йдеться в заяві на сайті Прикордонно-митної служби США.

Як говориться в документі, вводиться додатковий 15-відсотковий тариф на частини літальних апаратів, включаючи фюзеляжі і вузли для крил, ще мито в 25% торкнеться деяких вин.

Переговори між Вашингтоном і Брюсселем щодо субсидій для європейського Airbus і його американського конкурента Boeing поки не дали результатів. Процес зупинився в останні тижні адміністрації Дональда Трампа.

Європейські лідери країн пояснили, що продовжать переговори з адміністрацією Джо Байдена після його інавгурації,

Нові мита США стали заходами на рішення Світової організації торгівлі визнати незаконним підвищення мит на китайські товари, про що раніше повідомляв Дональд Трамп.

До цього СОТ повідомила, що США порушили правила глобальної торгівлі, ввівши багатомільярдні мита щодо Китаю. Комісія прийшла до висновку, що американські мита порушують правила торгівлі, вони застосовуються тільки по відношенню до Китаю і перевищують максимальні ставки, узгоджені Вашингтоном та СОТ.

Раніше Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі в рамках захисту українських товаровиробників від недобросовісного імпорту ввела антидемпінгові мита на сірники з Росії – 45,79% і з Білорусі – 21,32%. Митом в 51,52% обклали сталеві бесшовно-гарячодеформовані труби з Китаю.

Кабінет міністрів України продовжив дію спеціальних мит на кілька товарів російського виробництва, встановлених 17 серпня 2020 року. Реалізація відповідної постанови є відповіддю України на агресію.

Україна з 1 січня скасувала мита на ввезення вина з країн Євросоюзу. Раніше мито становило 0,3-0,4 євро за літр цього алкогольного напою.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня