Зв'язок з нами

США нададуть Україні допомогу для захисту від російської агресії, – Держдеп

США нададуть Україні допомогу для захисту від російської агресії, - Держдеп

Прайс наголосив, що Сполучені Штати виділили понад 2 мільярди доларів безпекової допомоги Україні, починаючи з 2014 року

Сполучені Штати продовжать роботу з надання Україні допомоги у сфері безпеки, необхідної їй для захисту, включаючи летальну зброю. США не виключають можливість прийняття подальших антиросійських заходів у зв’язку з ситуацією на Донбасі.

Про це заявив Нед Прайс, офіційний представник Держдепартаменту.

Прайс зауважив, що держсекретар Ентоні Блінкен зустрівся з Кулебою 13 квітня в Брюсселі в рамках саміту міністрів закордонних справ країн НАТО.

«Ми обговорили продовження тісної співпраці і партнерську підтримку України, в тому числі в частині потреб України в сфері безпеки», – сказав Прайс.

Прайс наголосив, що Сполучені Штати виділили понад 2 мільярди доларів безпекової допомоги Україні, починаючи з 2014 року.

«Ми продовжимо працювати із надання безпекової допомоги Україні, якої вона потребує для захисту від російської агресії, і це враховує летальні оборонні системи, на основі наших постійних оцінок потреб України», – додав речник Держдепартаменту.

У середу Дмитро Кулеба зазначив, що Україна потребує додаткової підтримки Заходу перед обличчям російської загрози і агресивних дій Москви.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба взяв участь в засіданні Ради ЄС у закордонних справах, де поінформував про військову активність Росії біля кордонів з Україною.

Зазначимо, 16 квітня Меркель, Макрон та Зеленський закликали Путіна забрати війська з українського кордону.

Того ж дня у Парижі відбулись перемовини лідерів України, Франції та Німеччини. На зустрічі обговорювали останнє загострення біля українських кордонів, безпекову ситуацію на Донбасі та проведення «нормандського саміту».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня