Зв'язок з нами

СВІТ

США допоможуть Україні захиститися від російської агресії

США допоможуть Україні захиститися від російської агресії

США допоможуть Україні захиститися від російської агресії

Сполучені Штати продовжать роботу з надання Україні допомоги в сфері безпеки, необхідної їй для захисту, включаючи летальну зброю. США не виключають можливість прийняття подальших антиросійських заходів у зв’язку із ситуацією на Донбасі.

«Ми обговорили продовження тісної співпраці та партнерську підтримку Україні, в тому числі в частині потреб України в сфері безпеки», – заявив офіційний представник Держдепартаменту Нед Прайс.

Раніше Дмитро Кулеба зазначив, що Україна потребує додаткової підтримки Заходу перед обличчям російської загрози і агресивних дій Москви.

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що Росія наростила військову присутність на кордоні з Україною до максимуму з 2014 року, і це викликає занепокоєння. Стягування російських військ також засудили усі країни-члени НАТО.

Директор ЦРУ США Вільям Бернс, який багато років був послом у Москві, попередив, що Кремль може реалізувати «обмежене вторгнення» в Україну. А екс-командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що Кремль прагне отримати повний контроль над Чорним морем.

Командувач військами США в Європі Тод Волтерс зазначив, що загроза вторгнення Росії в Україну сьогодні оцінюється від низької до середньої.

Тим часом Джо Байден заявив, що США підтримують територіальну цілісність і суверенітет України. А Конгрес США виділив Україні додатковий пакет військової допомоги.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня