Зв'язок з нами

ГРОШІ

Справа «ПриватБанку»: за підозрювану у розтраті внесли заставу у кілька мільйонів

Справа «ПриватБанку»: за підозрювану у розтраті внесли заставу у кілька мільйонів

Справа «ПриватБанку»: за підозрювану у розтраті внесли заставу у кілька мільйонів

За підозрювану в розтраті екс-співробітницю «ПриватБанку» Надію Канопкіну внесли заставу в розмірі 2,7 млн ​​гривень. Відповідна сума була встановлена ​​рішенням суду.

Про це повідомила прес-секретар ВАКС Олеся Чемерис, пише «Економічна правда».

25 березня Вищий антикорупційний суд застосував по відношенню до колишньої співробітниці «ПриватБанку» запобіжний захід у вигляді застави в 2,7 млн ​​гривень – її підозрюють в розтраті 136 мільйонів гривень.

«За колишню співробітницю націоналізованого банку внесли заставу. Застава внесена у повному обсязі, визначеному напередодні постановою, тобто 2 млн 744 тис 430 грн», – повідомила прес-секретар ВАКС.

26 березня Вищий антикорупційний суд визначив запобіжний захід ще однієї Фігурантці в справі «ПриватБанку» – Людмилі Шмальченко. Їй обрано запобіжний захід у вигляді 50 млн грн застави. Детективи НАБУ і прокурори САП просили для неї близько 80 млн грн застави.

Вчора колишнього главу правління «ПриватБанку» Олександра Дубілета оголосили в розшук. Він фігурує в справі про махінації в фінустанові до його націоналізації.

Раніше Вищий антикорупційний суд не дав дозвіл на арешт майна колишнього глави правління «ПриватБанку» Олександра Дубілета. НАБУ підозрює його в зловживаннях, сам екс-топ-чиновник банку знаходиться за кордоном.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня