Зв'язок з нами

COVID-19

Спеціалісти порахували, скільки доводиться платити за лікування госпіталізованих з COVID-19

Спеціалісти порахували, скільки доводиться платити за лікування госпіталізованих з COVID-19

Спеціалісти порахували, скільки доводиться платити за лікування госпіталізованих з COVID-19

Національна служба здоров’я України на сьогоднішній день виплатила на лікування госпіталізованих з COVID-19 українців 11,4 млрд гривень. В середньому на одного пацієнта виходить по 45 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба НСЗУ.

В цілому НСЗУ виплатила медичним установам і центрам екстреної медичної допомоги 19 млрд гривень за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 і з підозрою на нього.

«Протягом квітня-грудня 2020 року було госпіталізовано 253 тисячі пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них у відділенні інтенсивної терапії знаходилося майже 50 тисяч пацієнтів. Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребують допомоги в умовах інтенсивної терапії, протягом 2020 року склала 19,6%», – говориться в повідомленні.

У грудні кількість госпіталізацій з COVID-19 знизилася на 3 тисячі, в порівнянні з листопадом минулого року, і склала 60 тисяч. Кількість пацієнтів, які були підключені до джерел кисню, в грудні зросла на 4 тисячі, і склала майже 50 тисяч. Це 69% від усіх пролікованих пацієнтів за вказаний місяць.

У грудні зросла і кількість пацієнтів, які потребують підключення до апарату ШВЛ – з понад п’яти до більш шести тисяч. Найбільше пацієнтів з коронавірусною хворобою було госпіталізовано в Києві, де кількість досягла понад 6 тисяч пацієнтів, Одеській області – 4139 осіб, Дніпропетровській – 3869 осіб, Харківській – 3617 чоловік.

За минулу добу станом на 18 січня в Україні зафіксовано 3034 нових випадків коронавируса, що значно менше, ніж 17 січня (5990 нових випадків) і 16 січня (7729 нових випадків).

Україна може отримати вакцини проти коронавируса від трьох різних виробників практично одночасно, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Всі вони будуть ліцензовані в Україні і схвалені ВООЗ.

У лютому Україна повинна отримати 910 000 доз вакцини і почати перший етап імунізації населення.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня