Зв'язок з нами

КРАЇНА

Служба безпеки України оголосила про підозру в держзраді блогеру Анатолію Шарію

Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію. За даними слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду нацбезпеці України в інформаційній сфері.

Служба безпеки України відкрила два кримінальних провадження стосовно проросійського блогера Анатолія Шарія.

Як повідомляє пресцентр відомства, СБУ вже повідомила Анатолію Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Підставою для відкриття кримінальних проваджень стала робота блогера проти України та проросійська пропаганда у соцмережах, а також його виступи на російських телеканалах.

Повідомляється, що з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Фейки Шарія використовувалися в сюжетах державнх телеканалів Росії: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інших.

Станом на цей час тривають слідчі дії, продовжується документування усіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли, або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності А.Шарія.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня