Зв'язок з нами

СВІТ

Швейцарія схвалила використання ще однієї вакцини від коронавірусу

Швейцарія схвалила використання ще однієї вакцини від коронавірусу

Швейцарія схвалила використання ще однієї вакцини від коронавірусу

У Швейцарії дозволили використання вакцини від коронавірусу від американської компанії Moderna. До цього в країні використовували вакцину компаній Pfizer і BioNTech.

Регулятор Swissmedic вирішив, що вакцина відповідає вимогам безпеки, ефективності та якості. Отже, її можна використовувати з моменту прийняття відповідного рішення, повідомляє Swiss Info.

Відзначається, що ефективність вакцини становить 94% через 14 днів після введення пацієнтові другої дози медичного засобу.

Раніше в Офісі президента Зеленського запевнили – російська вакцина від COVID-19 нашу країну не цікавить. А у МОЗ наголосили, що китайську вакцину Україна купуватиме за такою ж самою ціною, що й більшість країн світу.

Нагадаємо, Євросоюз виступає проти передачі вакцини іншим країнам до того, як у нього з’явиться її надлишок. Однак не виключає пожертвування 5% отриманих вакцин проти COVID-19 бідним країнам.

Раніше міністри закордонних справ 13 країн-членів Європейського Союзу закликали Європейську комісію поділитися ковід-вакцинами із найближчими сусідами – Балканськими країнами та Україною. В ЄК вже відповіли, що шукають шлях, як це зробити.

Румунія, яка отримала вакцину від коронавірусу в рамках загальної програми щеплення Євросоюзу, вирішила передати 200 тисяч доз препарату Молдові.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня