Зв'язок з нами

ГРОШІ

Шмигаль пояснив, як будуть здешевлені внутрішні авіаквитки

Шмигаль пояснив, як будуть здешевлені внутрішні авіаквитки

Шмигаль пояснив, як будуть здешевлені внутрішні авіаквитки

Уряд планує ініціювати механізм здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення. Для цього компаніям дозволять не сплачувати ПДВ.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради 20 квітня, пише Урядовий портал. На ній були розглянуте питання запровадження нульової ставки ПДВ на внутрішні рейси для українських авіаперевізників. «Звільнення від оподаткування призведе до зменшення витрат і здешевлення авіаквитків на внутрішні рейси. Українці зі свого боку отримають ширший доступ до швидких і безпечних подорожей всередині країни. Ці законодавчі зміни необхідно внести якнайшвидше, аби вже цього літа збільшити туристичний потік», – вважає Шмигаль. Він вже дав доручення профільним міністерствам провести всю необхідну підготовчу роботу та розробити відповідні зміни до законодавства.

Нагадаємо, після весняного локдауну 2020 року міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що держава має намір підтримати українські авіакомпанії, а ціни на авіаквитки підвищуватися не повинні.

У січні 2021 року Криклій повідомив, що міжнародні авіаперевезення можуть повністю відновитися вже у 2023 році. У поточному році Україна може вийти на половину обсягів авіаперевезень від 2019 року.

Згідно з прогнозами туристичної галузі, спричинена поширенням COVID-19 криза буде тривати до кінця 2023 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня