Зв'язок з нами

ГРОШІ

Шмигаль доручив відкрити нові туристичні маршрути в Туреччину

Шмигаль доручив відкрити нові туристичні маршрути в Туреччину

Шмигаль доручив відкрити нові туристичні маршрути в Туреччину

Україна активізує співробітництво з Турецькою Республікою у сфері туризму. Планується розширити морське й авіаційне сполучення.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал.

Шмигаль доручив відкрити нові туристичні маршрути в Туреччину

Денис Шмигаль Прем’єр-міністр України

«Українці входять до списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси до популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами»

За його словами, варто також розробити сприятливі умови для залучення турецьких туристів до України.

«Окрім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків до санаторних курортів, які будуть цікаві для подорожей усією родиною»

— Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

Водночас, посол України в Туреччині Андрій Сибіга додав, що для турків можуть бути цікавими визначні українські міста – Кам’янець-Подільський і Хотин.

«Денис Шмигаль дав доручення відповідним відомствам опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини», – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, в березні Туреччина змінила одну із умов в’їзду на свою територію, замінивши заповнення COVID-анкети під час польоту на заповнення онлайн-форми до поїздки.

Нове правило почало діяти з 15 березня та діятиме мінімум 14 квітня 2021 року.

У МОЗ Туреччини кажуть, що мета правила – захистити здоров’я подорожувальників. Після заповнення анкети автоматично створюється індивідуальний код HES (система відстеження контактів COVID-19), завдяки якому з людиною зв’яжуться, якщо буде відомо про її потенційний контакт із інфікованим.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня