Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Шмигаль впевнений, що з МВФ домовляться щодо тарифів

Шмигаль впевнений, що з МВФ домовляться щодо тарифів

Фото: kmu.gov.ua Шмигаль впевнений, що проблем з МВФ через регулювання цін на газ не буде

Влада запевнила представників Фонду, що тимчасове введення граничної ціни на газ не є поверненням до режиму спецзобов’язань.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль впевнений в успіху цих переговорів з МВФ щодо держрегулювання на газовому ринку, заявив глава уряду в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, опублікованому в понеділок, 18 січня.

“Звичайно, вони будуть очікувати виходу кінцевого документа, щоб переконатися, що ми дійсно повертаємося до тарифного регулювання. Я впевнений, що місія МВФ завершить свою роботу в Україні, і ми будемо рухатися з ними далі так, як і планували”, – сказав він.

Прем’єр зазначив, що обмеження ціни на газ вводиться на два місяці у зв’язку з існуючими перекосами на ринку, але не є поверненням до режиму спец зобов’язань, від якого Україна відмовилася в рамках програми співпраці з МВФ stand by.

Також з Фондом обговорюється перехід від місячного контракту на поставку газу до річного, як контрактом за замовчуванням, оскільки побутові споживачі звикли до фіксованого тарифу.

“Ці аргументи також сприйняті Фондом. З ними також спілкувався Нафтогаз і запевнив, що ні покладання спеціальних обов’язків не відбувається, і неринкових механізмів ми не використовуємо. Тому вважаю наше співробітництво абсолютно конструктивним”, – вважає прем’єр.

Раніше глава Мінфіну Сергій Марченко заявив, що рішення Кабміну про держрегулювання цін на газ викликало занепокоєння у МВФ. За його словами, у фонді бачать в рішенні про відмову від ринку газу, але уряд намагається донести необхідність зниження цін.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня