Зв'язок з нами

Шмигаль назвав мінімальний тариф на розподіл газу

Шмигаль назвав мінімальний тариф на розподіл газу

Фото з відкритих джерел

Ціну в 1,79 гривні за кубометр має затвердити Верховна Рада

Гранична ціна тарифу на розподіл газу може бути встановлена на рівні 1,79 гривні за кубічний метр. Про це написав на своїй сторінці у Facebook премʼєр-міністр України Денис Шмигаль.

«У парламенті мають схвалити ініціативу щодо граничного обмеження тарифу на розподіл газу до рівня не вище 1,79 грн за кубічний метр», – зазначив глава Кабінету міністрів.

Він підкреслив, що надалі уряд зобов’яже всіх постачальників газу надавати українцям можливість укладати річний договір за фіксованою ціною та чітко прогнозувати ціни в платіжках.

Прем’єр також нагадав про доручення Міністерству фінансів та Міністерству соціальної політики сформувати механізм субсидіювання, який допоможе людям, що використовують електроенергію для опалення домівок.

Як зазначалось раніше, Компанія «Нафтогаз України» підтвердила готовність поставляти газ домогосподарствам по 6,99 гривень за кубометр у межах тарифного плану «Місячний». Він діятиме на час карантину або опалювального сезону. Відповідне рішення має бути прийняте на засіданні Кабінету міністрів у понеділок, 18 січня.

Раніше Денис Шмигаль казав, що середня ринкова ціна на розподіл газу за 1 куб. м метр газу в Україні становить 1,11 грн.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня