Зв'язок з нами

COVID-19

Ще одне велике місто може ввести локдаун за прикладом столиці

Ще одне велике місто може ввести локдаун за прикладом столиці

Ще одне велике місто може ввести локдаун за прикладом столиці

В Одесі під час засідання комісії облради з питань охорони здоров’я підняли питання про введення локдауну за прикладом Києва. У місті продовжує зростати захворюваність на COVID-19.

Про це розповіла голова обласного відділу охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар’єва, повідомляє місцеве видання «Ділова Одеса».

Для стабілізації ситуації необхідно знову жорстко дотримуватися карантину за прикладом Києва, зазначила глава обласного управління охорони здоров’я. Депутати підтримали цю пропозицію.

«Ми бачимо, що «червона» зона – тільки на папері. Якщо ми не вирішимо питання з обмежень, то ми не зупинимо цей потік», – повідомив голова комісії Дмитро Чапір.

Депутат Валерій Ославський запропонував знову ввести жорсткий карантин в громадському транспорті. В цілому, комісія підтримала карантинні ідеї і вирішила звернутися до відповідних служб.

Зараз Київ і Одеса знаходяться в «червоній» зоні карантину. З понеділка столиця посилює карантинні обмеження.

В Україні встановили антирекорд за новими випадками коронавируса, за минулу добу діагностували 19 893 нових заражень. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (1 668), Одеській (1608), Харківській (1494), Хмельницької (1351) і Дніпропетровській (1178) областях.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов очікує погіршення ситуації із захворюваністю в Україні до 15 квітня. Після цієї дати обстановка стабілізується.

Раніше міськрада Миколаєва запровадила посилені карантинні заходи. З 3 квітня громадські транспорт буде працювати лише кілька годин на добу і за перепустками.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня