Зв'язок з нами

COVID-19

Ще одна країна вирішила поділитися вакцинами з Україною

Ще одна країна вирішила поділитися вакцинами з Україною

Ще одна країна вирішила поділитися вакцинами з Україною

Литва слідом за Польщею планує передати Україні надлишки вакцини від коронавірусу.

Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс, який перебуває з візитом в Україні, заявив глава українського МЗС Дмитро Кулеба. «Ми обговорили боротьбу з коронавірусом. І я дуже вдячний Габриелісу, що він повідомив таку інформацію: коли у Литви з’являться надлишки вакцини від коронавірусу, вона з радістю поділиться нею з Україною. Ми будемо дуже вдячні і розуміємо, що завдання кожного уряду захистити своїх людей. І я так розумію, що литовський уряд ефективно справляється з цим завданням. Ми будемо вдячні, коли Україна зможе отримати доступ до додаткових вакцин», – сказав Кулеба.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україна готова викуповувати надлишкові обсяги вакцини від коронавірусу в держав-членів Європейського союзу. Представник України при ЄС та посол у Бельгії Микола Точицький зазначив, що Євросоюз готовий продати чи безкоштовно передати Україні залишки вакцини від COVID-19.

Польща перепродасть Україні 1,2 млн доз вакцини від коронавірусу виробника AstraZeneca через Єврокомісію. Це дозволить перепродати препарати на безприбутковій основі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня