Зв'язок з нами

COVID-19

Ще одна країна ЄС хоче купити COVID-вакцину у росіян

Ще одна країна ЄС хоче купити COVID-вакцину у росіян

Ще одна країна ЄС хоче купити COVID-вакцину у росіян

Хорватія розглядає можливість закупівлі російської вакцини від COVID-19 ще до того, як її схвалить Євросоюз. Москва має намір подати заявку на реєстрацію вакцини «Супутник V» на рівні ЄС.

Сторони вже почали переговори про можливі поставки вакцини, розповів міністр охорони здоров’я Хорватії Вілі Берос, передає jutarnji.hr.

Глава МОЗ уточнив, що вже встиг провести переговори з російським послом. Він запевнив, що Москва підтримує контакт з європейським регулятором і має намір подати заявку на реєстрацію вакцини «Супутник V».

Помічниця Бероса Віра Каталініч-Янкович додала, що за минулу добу в Хорватії було зафіксовано 502 нових випадки COVID-19, на даний час число активних хворих перевищує 2 200 пацієнтів. Всього з початку пандемії в країні виявлено 238 000 випадків зараження.

Передбачається, що Хорватія може закупити близько 1 млн доз російського «Супутника V».

У Бразилії Національне агентство з санітарного нагляду відхилило запит компанії Uniao Quimica на екстрене використання в країні російської вакцини «Супутник V». У відомстві зазначили, що препарат не відповідає мінімально заявленим до цього критеріям.

Національний інститут фармації і продовольчого здоров’я (OGYEI) Угорщини попередньо схвалив застосування російської COVID-вакцину «Супутник V». Про її поставки поїде домовлятися в Москву глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.

Чорногорський інститут ліків і виробів медичного призначення видав дозвіл на імпорт в країну російської вакцини від коронавируса «Супутник V».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня