Зв'язок з нами

ГРОШІ

Сенат затвердив Вікторію Нуланд на посаді заступника держсекретаря США

Сенат затвердив Вікторію Нуланд на посаді заступника держсекретаря США

Сенат затвердив Вікторію Нуланд на посаді заступника держсекретаря США

Сенат США проголосував за утвердження Вікторії Нуланд на пост заступника глави Держдепу з політичних питань.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що посада Нуланд є третьою за важливістю в Держдепі США після держсекретаря та першого заступника держсекретаря.

«Я в захваті від того, що Вікторія Нуланд була затверджена на посаді заступника держсекретаря з політичних питань. Її глибокий досвід у всіх сферах діяльності буде дуже важливий для мене та Департаменту у міру того, як ми просуваємося вперед із зовнішньою політикою, корисною для американського народу», – заявив глава Держдепу Ентоні Блінкен.

Нуланд працювала при п’яти президентах США та дев’яти державних секретарів Демократичної і Республіканської партій. Вона була офіційною представницею Державного департаменту США в 2011-2013 роках, а пізніше – помічницею держсекретаря США у справах Європи та Євразії.

Читайте також:

Сенатори з Республіканської і Демократичної партії США загалом схвалюють ідею зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна, але виступають проти будь-якого перезавантаження відносин між Вашингтоном і Москвою.

Державний секретар США Ентоні Блінкен застеріг Туреччину та інших союзників США від закупівлі систем озброєнь у Росії. За такі закупівлі можуть застосовуватися санкції та це може спровокувати напружені зв’язки з Вашингтоном.

Також Ентоні Блінкен заявив, що Штати зможуть співпрацювати з Росією, якщо остання не буде загострювати двосторонні відносини.

Раніше повідомлялося, що Головне шпигунське агентство США розпочало роботу зі створення Центру з боротьби з ворожим іноземним впливом з огляду на підозри, що Росія та інші країни намагалися втручатися у вибори і сіяти хаос серед американського народу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня