Зв'язок з нами

СБУ викрила збитки на 280 млн грн. Їх завдало підприємство, що належить фігуранту санкцій РНБО

СБУ викрила збитки на 280 млн грн. Їх завдало підприємство, що належить фігуранту санкцій РНБО

Фото: ssu.gov.ua

Керівнику ТДВ «Первомайський спецкар’єр», головному інженеру і співробітнику товариства слідчими повідомлено про підозру

Служба безпеки України викрила одне з підприємств Миколаївщини на завданні державі збитків на понад 280 млн грн. Оборудку організував менеджмент ТДВ «Первомайський спецкар’єр», фактичним власником якого є А. Амірханян. Відносно останнього у квітні 2021 року запроваджені санкції РНБО і наразі він знаходиться у розшуку. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що керівництво кар’єру протягом 2-х років незаконно видобувало граніт після завершення дії відповідних державних ліцензій. Ділки діяли з порушенням правил використання надр, що також створювало небезпеку для довкілля.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків і вилучили документацію, що підтверджує незаконну розробку надр.

СБУ викрила збитки на 280 млн грн. Їх завдало підприємство, що належить фігуранту санкцій РНБО

Наразі вирішується питання щодо арешту спецтехніки, задіяної у видобутку.

Керівнику ТДВ «Первомайський спецкар’єр», головному інженеру і співробітнику товариства слідчими СБУ повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Тим часом, контррозвідники Служби безпеки України звітують, що викрили і затримали мешканця Донецької області. Він був завербований представниками так званого «міністерства державної безпеки ДНР», підконтрольного російським спецслужбам.

Операція проводилась під процесуальними керівництвом Офісу Генпрокурора.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня