Зв'язок з нами

ГРОШІ

СБУ викрила 9 українських футболістів, які зіграли за збірну «ДНР» проти Абхазії

СБУ викрила 9 українських футболістів, які зіграли за збірну «ДНР» проти Абхазії

СБУ викрила 9 українських футболістів, які зіграли за збірну «ДНР» проти Абхазії

Українська асоціація футболу відкрила справу проти дев’яти футболістів, які взяли участь у матчі збірної «ДНР» проти Абхазії.

Комітет УАФ з етики та чесної гри отримав від Служби безпеки України інформацію про участь українських гравців у товариському матчі збірної «ДНР» проти збірної самопроголошеної Абхазії, який відбувся 25 вересня в Сухумі, повідомляється на сайті УАФ.

У грі взяли участь Станіслав Гарненко, Євген Федотов, Артем Пархоменко, Євген Охмат, Савелій Томазов, Ярослав Махно, Андрій Лагода, Артем Бессалов і Владислав Фролов.

Наразі в УАФ зажадали від українських футболістів письмових пояснень.

У грудні 2017 року Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України довічно заборонив виступи та іншу пов’язану з футболом діяльність 18 гравцям, які брали участь у організованих терористами «ДНР» футбольних матчах.

У 2018 році футбольний клуб «Кайсар» з Казахстану спровокував скандал, приписавши українську команду «Олімпік» з Донецька до терористичної організації «ДНР». Інформуючи про майбутні товариські матчі своєї команди, адміністратори виставили навпроти нашого клубу прапор проросійських окупантів «ДНР».

Читайте також:

За підсумками жеребкування етапу 1/16 Ліги Європи своїх суперників дізналися київське «Динамо» і донецький «Шахтар».

ФІФА представила грудневий рейтинг національних футбольних збірних. Україна в ньому втрималася у топ-25.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня