Зв'язок з нами

КРАЇНА

СБУ в Києві вдалось накрити поліцейського, який за 10.000$ допомагав злочинцю

СБУ спіймали у столиці поліцейського на хабарі у $10.000, за які він обіцяв закрити кримінальну справу. Оперативники СБУ встановили, що гроші правопорушник вимагав з громадянина, якого звинувачують в умисному нанесенні тілесного ушкодження середньої тяжкості. Окрім закриття кримінального провадження старший оперуповноважений одного з підрозділів Нацполіції обіцяв, що чоловікові не повідомлять про підозру та повернуть нібито арештований автомобіль. У момент передачі повної суми хабара поліцейського затримали співробітники СБУ. Досудове слідство, розпочате ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, триває. Наразі вирішують питання щодо повідомлення затриманому про підозру. Операція проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ спільно з ДБР за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

СБУ в Києві вдалось накрити поліцейського, який за 10.000$ допомагав злочинцю

Служба безпеки України затримала у столиці прокурора місцевої прокуратури та старшого інспектора Нацполіції за вимагання хабара.

Оперативники спецслужби встановили, що старший оперуповноважений одного з підрозділів Нацполіції вимагав хабар у громадянина, якого звинувачують в умисному нанесенні тілесного ушкодження середньої тяжкості. За 10 тисяч американських доларів поліцейський гарантував чоловіку, що йому не повідомлять про підозру, а кримінальне провадження закриють. Він також обіцяв повернути автомобіль, на який нібито накладено арешт.

СБУ в Києві вдалось накрити поліцейського, який за 10.000$ допомагав злочинцю

Правоохоронці затримали фігуранта у столиці поблизу власного авто під час отримання всієї суми хабаря.

“Триває досудове слідство, розпочате ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру. Операція проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ спільно з ДБР за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та під процесуальним керівництвом прокуратури Києва”, – йдеться у повідомленні.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня