Зв'язок з нами

КРАЇНА

СБУ назвала санкції щодо телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK боротьбою з гібридною агресією Росії

Голова Служби безпеки України Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій, послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією. За словами очільника відомства, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ.

СБУ назвала санкції щодо телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK боротьбою з гібридною агресією Росії


Голова Служби безпеки України Іван Баканов назвав блокування телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK послідовним кроком у боротьбі з російською гібридною агресією. За його словами, запровадити санкції щодо зазначених каналів рекомендували Верховна Рада і СБУ, повідомляє прес-центр спецслужби.

«Запровадження санкцій – ще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення», — наголосив Іван Баканов.

Він підкреслив, що існує велика різниця між свободою слова та відвертою антиукраїнською риторикою. «Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України», – резюмував Іван Баканов.

Деталі: Увечері 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про накладення п’ятирічних санкцій на телеканали ZiK, NewsOne, «112. Україна» та їх формального власника – члена парламентської фракції «ОПЗЖ» Тараса Козака. Під санкціями також опинилися літаки Козака і Віктора Медведчука, на яких вони регулярно літали в Москву, попри заборонене пряме авіасполучення з РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня