Зв'язок з нами

ГРОШІ

СБУ і Держфінмоніторинг розкрили схему: злочинці допомагали терористам з ОРДЛО «відмивати» гроші

СБУ і Держфінмоніторинг розкрили схему: злочинці допомагали терористам з ОРДЛО «відмивати» гроші

СБУ і Держфінмоніторинг розкрили схему: злочинці допомагали терористам з ОРДЛО «відмивати» гроші

Служба безпеки України і Держфінмоніторинг викрили злочинне угруповання, яке легалізувало 65 млн гривень через криптовалюти і допомагала терористам з ОРДЛО. Через окремі сайти і канали в Telegram вони дозволяли користувачам конвертувати криптовалюту в готівку в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як уточнили у відомстві, організатори незаконної схеми створили ряд онлайн-ресурсів. Серед їхніх клієнтів були не тільки громадяни України, країн колишнього СНД, зокрема РФ, але і жителі так званих «Л/ДНР».

Конвертація коштів відбувалася з порушенням практично всіх законних процедур без відображення в податковій звітності, ідентифікації клієнтів і сплати обов’язкових платежів до держбюджету. При цьому транзакції здійснювалися через заборонені російські платіжні системи.

Злочинці провели фінансові операції на суму понад 240 мільйонів гривень, з яких 65 млн гривень – пов’язані з процедурою «відмивання» грошей.

Правоохоронці провели обшуки в Києві та Харкові. Було вилучено 43 мільйони гривень, понад 800 кг срібла в банківських злитках, комп’ютери, флешки і мобільні телефони, а також документи, що підтверджують проведення операцій.

Держфінмоніторинг зупинив витратні фінансові операції за певних банківських рахунків учасників протиправної діяльності. Співробітники поліції перевіряють інформацію про можливу підтримку фігурантами терористичних угруповань «Л/ДНР».

Раніше Служба безпеки України припинила діяльність злочинного угруповання на Херсонщині, яке координувалося з РФ – російськими «злодіями в законі».Зловмисники тероризували і залякували місцеве населення, займалися поставками наркотиків, зокрема в колонії.

Служба безпеки України (СБУ) припинила діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи, яка спеціалізувалася на незаконному переправленні іноземців і українців в країни ЄС .

Кіберспеціалісти Служби безпеки України (СБУ) не дозволили спецслужбам Російської Федерації здійснити потужну вірусну атаку на державні органи України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня