Зв'язок з нами

КРАЇНА

СБ України запропонувала РНБО застосувати санкції проти десяти колішніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу у 2014 році

Спецслужба запропонувала РНБО застосувати санкції щодо десяти колишніх посадовців. Пропонується введення санкцій щодо колишніх керівників військових, силових і правоохоронних структур. Вони зрадили присязі та сприяли окупації Криму і Донбасу у 2014 році.

Джерело:  пресслужба СБУ

СБ України запропонувала РНБО застосувати санкції проти десяти колішніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу у 2014 році


26 лютого цього року пресслужба СБУ опублікувала інформацію про те, що Служба запропонувала РНБО застосувати санкції стосовно десяти колишніх посадовців. У 2014 році керівники військових, силових і правоохоронних структур зрадили присязі та своїми діями сприяли окупації Криму і Донбасу.

З відповідною заявою виступив голова Служби Іван Баканов, коментуючи підсумки засідання РНБО. Він наголосив, що одним із важливих кроків для захисту національної безпеки є притягнення до відповідальності тих, хто працює на користь агресора та зрадив Україну.

«Особливу увагу слід приділяти не лише рядовим фігурантам, а і колишнім керівникам державних структур. Вони, замість того, щоб захищати свою країну, опинилися на боці агресора. Втім, державна зрада не має строків давності», — підкреслив голова СБУ.

Серед вказаних посадовців опинилися: колишні міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші.
«До цього їм були оголошені підозри у державній зраді, наразі вони перебувають у розшуку. До цього часу стосовно них не застосовувалися обмеження економічного характеру», — повідомляють у пресцентрі СБУ.

На думку співробітників спецслужби, вказані особи були причетними до підтримки проросійських сил й вчиняли дії, спрямовані на зміцнення окупаційного режиму на території АР Крим та на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, що до цього Рада національної безпеки та оборони за пропозиціями Служби безпеки України запровадила санкції стосовно восьми фізичних і дев’ятнадцяти юридичних осіб.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня