Зв'язок з нами

COVID-19

Розробники вакцини від COVID-19 нарощуватимуть її виробництво

Розробники вакцини від COVID-19 нарощуватимуть її виробництво

Розробники вакцини від COVID-19 нарощуватимуть її виробництво

Компанії BioNTech і Pfizer планують збільшити виробництво доз вакцини від COVID-19. Цього року планують додатково виготовити ще 500 мільйонів доз препарату.

Про це повідомляє «Financial Times».

Раніше компанії планували в цьому році виготовити 1,5 млрд доз препарату від коронавірусу, але зараз вони збільшили свій план до 2 млрд доз.

У BioNTech пояснили, що це стало можливим завдяки новому заводу в німецькому місті Марбург і змінам в європейських правилах, які дозволяють зробити одне додаткове щеплення з одного флакона з вакциною.

Завод має запрацювати в наступному місяці. Ефективність вакцин, розроблених компаніями BioNTech/Pfizer, становить приблизно 95%.

Українська фармацевтична компанія «Лекхім» планує в 2022 році почати виробництво китайської вакцини Sinovac від коронавірусу.

В компаніі Pfizer, яка розробила вакцину від коронавірусу спільно з німецькою BioNTech, заявили про її ефективність і проти нового штаму COVID-19, виявленого в Великобританії і Південній Африці. Дослідження показали, що препарат здатний нейтралізувати їх.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, за яких умов російська вакцина проти COVID-19 може продаватися в Україні. Він уточнив, які перевірки повинен пройти препарат «Супутник V».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня