Зв'язок з нами

COVID-19

Розробники повідомили, коли отримають дані про вакцину проти нового штаму COVID-19

Розробники повідомили, коли отримають дані про вакцину проти нового штаму COVID-19

Розробники повідомили, коли отримають дані про вакцину проти нового штаму COVID-19

Голова постійної комісії з вакцинації, яка розробляє рекомендації щодо вакцинації населення в Німеччині, Томас Мертенс повідомив, коли з’являться відомості про вакцину BioNTech-Pfizer проти нового штаму СOVID-19. На даний момент компанія продовжує дослідження.

Про це повідомляє телеканал ZDF.

«Згідно з наявними на даний момент даними, здається, що вакцина все ж повинна працювати. Ми думаємо і сподіваємося, що приблизно через тиждень або два ми отримаємо результати, щоб ви могли переконатися, як це працює», – сказав він.

Новий штам коронавірусу з’явився в Британії. Більше 40 країн вже заборонили або обмежили поїздки туди в зв’язку з хворобою.

Нова мутація коронавірусу змінила його структуру і дозволила краще пристосовуватися, щоб проникати в клітини людини. Дослідження британських фахівців показали, що хвороба тепер швидше розмножується.

Британські вчені почали випробування нового препарату, покликаного викликати «миттєвий» імунітет до COVID-19. Добровольців планують щепити не вакциною, а антитілами. Вакцини від COVID-19 дозволяють сформувати імунітет тільки протягом місяця.

У Швейцарії у двох пацієнтів діагностували новий штам коронавируса, який був вперше виявлений в середині грудня в ПАР. Як і британський штам, він відрізняється підвищеною заразністю.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня