Зв'язок з нами

ГРОШІ

Розгляд апеляції «ПриватБанку» про заборону відбору голови правління перенесли

Розгляд апеляції «ПриватБанку» про заборону відбору голови правління перенесли

Розгляд апеляції «ПриватБанку» про заборону відбору голови правління перенесли

Північний апеляційний суд переніс розгляд апеляції «ПриватБанку» на заборону проведення конкурсу на посаду голови правління. Наступне засідання заплановано на 27 травня, четвер.

Про це повідомляє FinClub з посиланням на прес-службу суду.

«Північний апеляційний господарський суд оголосив перерву до 27 травня 2021 року в розгляді апеляційної скарги «ПриватБанку» на рішення Господарського суду Києва від 6 квітня 2021 року про відмову в скасуванні заходів забезпечення позову у справі №910/2410/21 щодо оскарження процедури конкурсного відбору голови правління «ПриватБанку»», – йдеться в повідомленні.

Раніше Наглядова рада «ПриватБанку» затвердила результати конкурсного відбору двох посад і новий склад правління банку. Конкурсний відбір є обов’язковою умовою призначення топ-менеджерів державних банків, згідно зі статтею 7 «Закону про банки і банківську діяльність».

Наприкінці березня суд переніс розгляд апеляції «ПриватБанку» на рішення про заборону проведення конкурсу на посаду голови фінустанови.

Пізніше Господарський суд Києва відмовився задовольнити клопотання «Приватбанку» про скасування заборони для банку і Кабінету міністрів здійснювати будь-які дії щодо обрання та призначення голови правління.

за підсумками першого кварталу 2021 «ПриватБанк» отримав 2 , 4 мільярди гривень прибутку. Це в чотири рази менше, ніж за аналогічний період 2020 (10,4 млрд грн. Грн).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня