Зв'язок з нами

КРАЇНА

«Російський слід» в справі Наумова: СБУ перевіряє можливі зв’язки Нескоромного зі спецслужбами РФ

Прес-центр СБУ повідомляє про можливі зв’язки Дмитра Нескоромного у замовному вбивстві її співробітника зі спецслужбами РФ. Про це заявив голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Комітету з питань правоохоронної діяльності.

«Російський слід» в справі Наумова: СБУ перевіряє можливі зв’язки Нескоромного зі спецслужбами РФ


СБ України наразі вивчає можливі зв’язки колишнього першого заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного зі спецслужбами Російської Федерації, – повідомляє пресслужба СБУ.

Голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Комітету з питань правоохоронної діяльності повідомив нові деталі слідства.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – повідомляє Баканов.

Слідство встановило, що мотивом підготовки замовного вбивства Наумова послужила його професійна діяльність – він не дозволяв злочинній групі призначити “своїх людей” на посади в службу безпеки України.

Голова СБУ також зазначив, що у своїй діяльності спецслужба оперує виключно фактами і доказами. Він додає: «Наше завдання — запобігати злочинам і робити все, щоб країна була в безпеці. А не реагувати на піар-хвилі. Особливо, коли вони ще підживлюються ззовні та мають очевидні мотиви».

Баканов наголосив, що служба безпеки України має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств – тільки за 2020 рік таких справ було 12.

Нагадаємо, що 27 січня пресцент спецслужби оприлюднив докази причетності Дмитра Нескоромного – колишнього першого заступника глави Служби – до організації приготування вбивства начальника ГУ ВБ СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному було оголошено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 та ст. 348 Кримінального кодексу України.

Повідомляє пресцентр СБУ

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня