Зв'язок з нами

СВІТ

Російськомовні хакери зламали комп’ютерну мережу поліції Вашингтона

Російськомовні хакери зламали комп’ютерну мережу поліції Вашингтона

Російськомовні хакери зламали комп’ютерну мережу поліції Вашингтона

Члени російськомовної хакерської групи Бабук зламали сервер поліцейського управління Вашингтона і викрали інформацію з бази даних.

Зловмисники розмістили на своєму вебсайті скріншоти, що підтверджують інформацію про крадіжку понад 250 гігабайтів даних, повідомляє АP.

Опубліковані скріншоти доводять, що у групи є дані як мінімум з чотирьох комп’ютерів, включаючи звіти розвідки, інформацію про конфлікти між бандами, перепис в тюрмах і інші адміністративні файли.

Злочинці також вимагають у поліції викуп і погрожують, що якщо не отримають його протягом 3 днів, зіллють дані місцевим кримінальним бандам.

Столичне управління поліції попросило ФБР розслідувати »несанкціонований доступ» та запевнило, що ця ситуація не позначилась на їхній роботі.

«Нам відомо про несанкціонований доступ до нашого сервера. Поки ми визначаємо вплив і продовжуємо аналізувати діяльність групи, ми залучили ФБР для повного розслідування цієї справи», — заявили у департаменті.

Читайте також:

Кіберфахівці Служби безпеки України (СБУ) не дозволили спецслужбам Російської Федерації здійснити потужну вірусну атаку на державні органи України.

Раніше СБУ викрила хакера, який через шкідливе програмне забезпечення хотів викрасти персональні дані її співпрацівників. Зловмисник працював на замовлення російських спецслужб: його діяльність фінансували куратори з РФ через заборонену в Україні платіжну систему «Яндекс Деньги».

Також кіберспеціалісти СБУ заблокували масштабну кібератаку підконтрольного ФСБ РФ хакерського угруповання «Armageddon». Куратори могли отримати доступ до секретних даних вищих органів державної влади України.

Упродовж 2020 року СБУ нейтралізувала 600 кібератак та кіберінцидентів на інформаційні ресурси органів влади й об’єкти критичної інфраструктури.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня