Зв'язок з нами

Російські літаки кілька разів за тиждень порушили повітряний простір Естонії

Російські літаки кілька разів за тиждень порушили повітряний простір Естонії

Російські літаки кілька разів за тиждень порушили повітряний простір Естонії

Російські літаки знову на цьому тижні порушили повітряний простір Естонії. Сьогодні, 7 травня, літак Іл-96 з включеним транспондером провів близько хвилини поблизу острова Вайндлоо.

Це вже другий випадок за тиждень, повідомляє прес-служба головного штабу Сил оборони Естонії.

«Російський літак Іл-96 в п’ятницю без дозволу увійшов в повітряний простір країни поблизу острова Вайндлоо. Він провів в повітряному просторі Естонії приблизно хвилини. Транспондер літака був включений, але був відсутній план польоту. Літак не підтримував зв’язок по радіо з диспетчерською службою Естонії», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні, 7 травня, посла РФ викликали в МЗС Естонії, де вручили ноту протесту в зв’язку з інцидентом. У військовому відомстві відзначили, що це було третє порушення повітряного простору російським літаком за рік і друге за цей тиждень.

Минулого разу порушення повітряного простору Естонії російським літаком зафіксували 5 травня.

16 березня російський гелікоптер порушив український державний кордон і залетів на відстань близько 50 метрів на територію Сумської області. Після цього він повернувся в зворотному напрямку і залишив повітряний простір України.

Держприкордонслужба звернулася у прикордонне управління ПС ФСБ РФ по Білгородській і Воронезькій ділянках з проханням пояснити дивний маневр повітряного судна.

У Російській Федерації заперечують, що їх вертоліт Мі-8 порушив повітряний простір України.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким Україна розриває дві угоди про повітряний простір, укладені в рамках СНД .

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня