Зв'язок з нами

ГРОШІ

Російські хакери заблокували заводи світового лідера з виробництва м’яса

Російські хакери заблокували заводи світового лідера з виробництва м'яса

Російські хакери заблокували заводи світового лідера з виробництва м’яса

У вівторок, 1 червня, всі заводи однієї з найбільших у світі м’ясопереробних компаній JBS призупинили роботу внаслідок кібератаки.

Як повідомляє The Associated Press, хакери застосували програму-здирник щодо серверів, які підтримують операції JBS в Північній Америці і Австралії. Водночас сервери резервного копіювання не постраждали.

Компанія, яка нараховує понад 150 тисяч співробітників по всьому світу, очікує, що «переважна більшість» підприємств відновить роботу від середи, 2 червня.

«З огляду на прогрес, якого досягли за останні 24 години наші професіонали в сфері IT і команди наших фабрик, переважна більшість наших фабрик по виробництву яловичини, свинини, птиці та готових продуктів будуть в робочому стані», – пообіцяли в JBS.

Експерти вказують, що призупинення роботи заводів цієї компанії може призвести до зростання цін на м’ясо.

Зазначається, що до кібератаки причетна пов’язана з Росією хакерська група REvil, також відома як Sodinokibi.

Раніше країни ЄС продовжили кіберсанкції проти громадян РФ і Китаю до 18 травня 2022 року.

Уряд Ірландії вважає, що кібератаку проти Національної служби охорони здоров’я провела російська кіберзлочинністю угруповання Wizard Spider, що базується в Санкт-Петербурзі.

24 травня американський суд засудив громадянина Росії Кирила Фірсова до 30 місяців ув’язнення за його роль в адмініструванні онлайн-платформи deer.io, яка торгувала викраденими даними кредитних карток і особистими даними.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня