Зв'язок з нами

СВІТ

Російське консульство у Брно облили кетчупом

Російське консульство у Брно облили кетчупом

Російське консульство у Брно облили кетчупом

Консульство Російської Федерації у чеському Брно облили кетчупом.

Про це повідомила місцева поліція, пише чеське видання DenikN.

Особи людей, які це зробили, невідомі. Правоохоронці зазначили, що «розслідують випадок».

Російське консульство у Брно облили кетчупом

У ніч на 18 квітня так само вчинили з російським посольством у Празі. Поліція згодом затримала сімох людей, яких вважають причетними до акції. Люди, які облили стіну посольства кетчупом, пояснили у коментарях ЗМІ, що кетчуп символізує кров, а «режим Путіна вчинив терористичний акт у Чехії».

Нагадаємо, 18 квітня влада Чехії офіційно звинуватила Росію у причетності до вибуху військових складів у Врбетице та вислала 18 російських дипломатів, яких ідентифікувала, як агентів спецслужб РФ.

У відповідь Москва висловила протест і вислала з країни 20 чеських дипломатів

Слідство припускає, що вибух на складах у селищі Врбетице у 2014-му році може бути пов’язаний із постачанням зброї з цих складів до України болгарським бізнесменом і торговцем зброєю Еміліаном Гебревим, якого у 2015 році отруїли «Новачком».

Сам Гебрев розповідав, що продавав зброю Грузії під час її війни з РФ в 2008 році, проте його частка становила не більше 10%. Бізнесмен також заперечував поставки озброєнь в Україну під час агресії РФ на Донбасі.

Нещодавно новопризначений міністр закордонних справ Чеської Республіки Якуб Кулганек оголосив послу Російської Федерації Алєксандру Змєєвському, що, якщо Росія не прийме назад усіх 20 висланих дипломатів, то Прага скоротить кількість дипломатів у російському посольстві.

22 квітня глава МЗС Чехії Якуб Кулганек заявив, що з Праги мають виїхати 63 співробітника посольства РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня