Зв'язок з нами

СВІТ

Росіянин привіз із ОРДЛО гранату і підірвався на ній

Росіянин привіз із ОРДЛО гранату і підірвався на ній

Росіянин привіз із ОРДЛО гранату і підірвався на ній

У Москві в своїй квартирі загинув в результаті вибуху гранати 55-річний росіянин Михайло Карушин (Шурін). Бойовик воював на Донбасі проти України на боці Росії, а на батьківщині працював в поліції.

Про це пише 360tv.ru і підтверджує в Twitter блогер Necro Mancer.

Тіло загиблого росіянина знайшла його мати, в момент загибелі чоловіка вона перебувала в сусідній кімнаті.

«Шурін» довгий час працював в правоохоронних органах, але після зґвалтування 20-річної затриманої пішов звідти зі скандалом. У 2015 році чоловік брав участь у війні на Донбасі з боку Росії, попередньо пройшовши підготовку в Ростовській області, а останнім часом багато пив.

Як уточнює видання, росіянин підірвався на гранаті, яку привіз зі Сходу України. На сайті «Миротворець» Михайло Карушин досі зареєстрований як особа, що загрожує національній безпеці України.

Росіянин привіз із ОРДЛО гранату і підірвався на ній

Нещодавно Служба безпеки України (СБУ) оголосила в розшук засновника терористичної угруповання «П’ятнашка» на прізвисько «Абхазія», який катував українських військових.

Солдат-строковик Збройних сил України влаштував в соцмережі TikTok відчути, до якого приєдналися терористи «ДНР».

Контррозвідники Служби безпеки України встановили та задокументували, що керівник так званої «міграційної служби МВС ДНР» причетний до здійснення терористичної діяльності, а також посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Його підозрюють в порушенні міжнародного гуманітарного права.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня