Зв'язок з нами

СВІТ

Росія знов опинилася в центрі вакцинного скандалу

Росія знов опинилася в центрі вакцинного скандалу

Росія знов опинилася в центрі вакцинного скандалу

У Словаччині заявили, що не можуть схвалити використання на території країни російської вакцини від коронавіруса «Спутнік V» – адже Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини, схваленої авторитетним журналом The Lancet.

Словацький державний інститут не має достатньої інформації про надану Росією вакцину, пише видання Dennik N. Препарат випробували на стерильність, пирогенность, рН, прозорість, колір, аномальну токсичність, специфічну активність, відсутність видимих механічних домішок, визначення концентрації білка, зовнішнього вигляду – однак цього все одно недостатньо, щоб дійти висновку про ефективність і безпеку. До того ж, не було надано всіх потрібних документів.

Але головне питання полягає в тому, що вакцина виявилася не тою, яку схвалював The Lancet, – а саме на його дослідження спирався словацький уряд.

Нагадаємо, у зв’язку з закупівлею російської вакцини у Словаччині виникла політична криза. В результаті прем’єр-міністр Ігор Матович, який її закупив, подав у відставку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня