Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Росія висилає українського консула Сосонюка

Росія висилає українського консула Сосонюка

Фото: Сайт МЗС РФ Дипломат повинен залишити Росію до 22 квітня

Український дипломат повинен залишити Росію до 22 квітня. Для пояснень в МЗС РФ викликали тимчасового повіреного в справах України в Москві.

У МЗС Росії заявили про рішення вислати українського консула Олександр Сосонюка, якого раніше затримували в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ в суботу, 17 квітня.

Через цей інцидент був викликаний тимчасовий повірений у справах України в Москві Василь Покотило.

Український дипломат повинен залишити Росію до 22 квітня.

“З російського боку було вказано на неприпустимість подібного роду діяльності, несумісної зі статусом консульського співробітника і завдає шкоди інтересам безпеки Російської Федерації. Було оголошено про небажаність його перебування на території Росії і рекомендовано залишити її межі протягом 72 годин починаючи з 19 квітня”, – йдеться в повідомленні.

“17 квітня в МЗС Росії був викликаний тимчасовий повірений у справах України в РФ Василь Покотило в зв’язку з протиправною діяльністю консула Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі, який був затриманий 16 квітня”, – додали в МЗС РФ.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що в РФ затримали українського консула. Його підозрюють в одержанні закритої інформації з баз даних правоохоронних органів. Пізніше стало відомо, що затриманого в РФ дипломата відпустили через кілька годин.

У МЗС України раніше заявили, що будуть змушені відповісти на дії Росії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня