Зв'язок з нами

СВІТ

Росія стягує військову техніку до кордонів з Україною: як реагують США

Росія стягує військову техніку до кордонів з Україною: як реагують США

Росія стягує військову техніку до кордонів з Україною: як реагують США

Пентагон відреагував на активізацію російської армії на кордоні з Україною. Боєготовність Європейського командування армії США була підвищена до максимально можливого рівня.

Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на власні джерела.

До цього війська Пентагону в Європі перебували у стані готовності «можлива криза», тепер же боєготовність військ США підвищена до рівня «потенційно неминуча криза», тобто до максимального. Далі – тільки наказ для початку бойових дій.

Американські експерти побоюються, що можлива операція російських військ на Донбасі може обернутися серйозними наслідками. Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих на ній сил.

Раніше повідомлялося, що РФ перекидає військові частини на навчання в тимчасово окупований Крим, Воронезьку і Брянську області. Після закінчення маневрів вони там і залишаються.

31 березня на засіданні Тристоронньої контактної групи Україна запропонувала відновити режим припинення вогню з 1 квітня. Росія відмовилася.

Впонедельнік, 29 березня, винищувачі Північноатлантичного альянсу (НАТО) 10 разів піднімалися в повітря, щоб супроводжувати російські бомбардувальники і винищувачі над Північною Атлантикою, Північним морем, а також Чорним і Балтійським морями.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня