Зв'язок з нами

Росія пригрозила війною США і країнам Заходу

Росія пригрозила війною США і країнам Заходу

Росія пригрозила війною США і країнам Заходу

Зміна військово-політичної обстановки, посилення військових небезпек та військових загроз вимагають від Росії уточнення завдань в царині національної оборони.

Про це в інтерв’ю «Российской газете» заявив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

На його думку, «прагнення США та низки країн Заходу зберегти свою світову гегемонію, провокує зростання міждержавних протиріч, веде до ослаблення системи забезпечення міжнародної безпеки».

Патрушев також зазначив, що Росія за необхідності може застосувати силові методи у відповідь на недружні дії інших країн.

«У новій редакції Стратегії національної безпеки підкреслюється прагнення Росії до зростання передбачуваності, довіри і безпеки у міжнародній сфері. Водночас, у ній констатується правомірність ухвалення симетричних й асиметричних заходів для припинення і запобігання недружніх дій, що становлять загрозу суверенітету і територіальній цілісності Російській Федерації», – заявив Патрушев.

На питання, чи маються на увазі військові дії, він відповів: «Передусім запровадження спеціальних економічних заходів, але в разі потреби і силові методи примусу».

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Міноборони РФ створить до 20 нових з’єднань і військових частин у Західному військовому окрузі. Причиною такого рішення, за його словами, стало нарощування країнами НАТО на чолі з США кількості навчань, польотів стратегічної авіації і бойових кораблів з крилатими ракетами.

В квітні українська розвідка повідомила про зростання кількості ударних російських угруповань поблизу кордонів України.

Пентагон закликав Росію «прояснити наміри» щодо України і припинити провокації на кордоні країни, включно з тимчасово окупованим Кримом.

Командувач сухопутними військами США у Європі в 2014-2017 роках генерал-лейтенант Бен Ходжес переконаний, що Кремль намагається встановити повний контроль над Чорним морем.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня