Зв'язок з нами

СВІТ

Росія і Білорусь готуються до спільних військових навчань

Росія і Білорусь готуються до спільних військових навчань

Росія і Білорусь готуються до спільних військових навчань

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорив з білоруським міністром оборони Віктором Хреніним майбутні військові навчання «Захід-2021». Їх планують провести спільно з Росією.

Навчання заплановані на 10 вересня і триватимуть протягом 6 днів, повідомляє БелТА.

Крім того, Лукашенко попросив Хреніна відзвітувати про результати чергового п’ятирічного періоду будівництва і розвитку Збройних сил Білорусі.

«Ми домовлялися недавно з вами про те, що ви разом з Російською Федерацією допрацюєте план і деталі майбутніх білорусько-російських навчань … Я просив би вас доповісти, чи узгоджені з Російською Федерацією нюанси проведення цих навчань, задум», – сказав Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі зазначив, що він з президентом РФ Володимиром Путіним ще давно прийняли рішення проводити навчання військовослужбовців.

Раніше Російська Федерація провела військові навчання в окупованому Криму. Бойові кораблі країни-агресора відпрацьовували підготовку до боїв в разі атаки з повітря.

У цьому році в Україні заплановано проведення семи міжнародних військових навчань. Про це свідчить законопроект, поданий президентом України Володимиром Зеленським.

У 2021 року Збройні сили України братимуть участь в 22 багатона

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня